Угода користувача

Ці умови є юридичною угодою між Вами і ТОВ «Ізі-Шопінг» (далі "Умови користування"). Ці Умови використання застосовуються до веб-сайту Zanedorogo . com , розташованому за адресою https : // zanedorogo com , керованого ТОВ «Ізі-Шопінг» (далі ми або Zanedorogo . com ), і всі пов'язані з https : // zanedorogo com сайти, філії компанії і її дочірні (залежні) підприємства (колективно, "Ресурс").    


ВИКОРИСТОВУЮЧИ РЕСУРС В БУДЬ-ЯКОГО ВИ, ЩО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ДАНИМИ УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ І ЗГОДНІ ВИКОНУВАТИ ЇХ. ЯКЩО ВИ НЕ - ЛАСКА, НЕ використовуйте РЕСУРС.

Ми можемо вносити зміни до цих Умов користування в будь-який час на свій розсуд. Якщо в ці Умови користування будуть внесені поправки, ми будемо відображати переглянуті умови на цьому Ресурсі. Ви визнаєте, що всі нові або додаткові зміни до послуг, що надаються Zanedorogo . com , автоматично підпадають під дію цієї Угоди. Відповідальність за перевірку цих Умов користування на предмет змін покладається на Вас. Ваше подальше використання Ресурсу, після внесення змін, означатиме, що Ви приймаєте та погоджуєтеся зі змінами. Якщо Ви погоджуєтеся з цими Умовами користування, ми надаємо Вам персональне, невиняткове, обмежене право на вхід і використання Ресурсу. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Умов користування або будь-які зміни в них, будь ласка, негайно припиніть використання Ресурсу.

Про Zanedorogo . com

Zanedorogo . com - це онлайн-рітейлер, який допоможе знайти найоптимальніші ціни і умови для покупки обраного вами товару. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-шопінг повинен бути максимально зручним і безпечним. І кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

  

Опис послуг

Ми пропонуємо послуги, які дозволяють користувачам зареєструватися на Ресурсі і створити профіль. Після реєстрації на Ресурсі користувач має право:

 • Розміщувати інформацію, в тому числі фотографії, відео, зображення, тексти та інші матеріали (далі - Контент):
  • - про компанію користувача, що дозволяє відображати і редагувати інформацію про компанію користувача і \ або його бізнесу в каталогах Ресурсу (включаючи: ім'я компанії, її адреса, пропоновані товари і послуги, контактні дані, коротку інформацію про компанії і т.д.),
  • - про товари і послуги, що дає можливість редагування і відображення опису та технічних характеристик пропонованих товарів і послуг в каталогах Ресурсу;
 • Створювати сайт, який буде містити інформацію про компанію користувача, пропоновані товари і послуги.
 • Використовувати інші послуги Ресурсу.

Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що Zanedorogo . com право розміщувати будь-яку інформацію про товари і послуги Вашої компанії на Ресурсі, взяту з відкритих джерел інформації. Така інформація використовується для того, щоб зробити Ресурс більш корисним і зручним для всіх користувачів.

Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що Zanedorogo . com вправі перенаправити будь-яку надіслану Вам заявку на придбання товарів і послуг іншим користувачам Ресурсу, в разі якщо Ви не обробили її в розумні терміни.

З метою поліпшення якості сервісу і досягнення задоволеності клієнтів Zanedorogo . com , заявки на придбання товарів і послуг, які не були оброблені Вами в розумні терміни, можуть бути розміщені для вільного доступу.

Вам не потрібно реєструватися для відвідування Ресурсу. Відвідувачі можуть шукати необхідні товари і послуги в регіональних каталогах.

Ціноутворення

 • Безкоштовними є такі сервіси - реєстрація на Ресурсі; розміщення назви компанії, а також обмеженої кількості товарів і послуг в каталогах Zanedorogo . com ; розміщення інформації про компанію (статистика, місце розташування, представник компанії, поштову адресу, логотип і контакти); прийом повідомлень від відвідувачів Ресурсу; індексація в пошукових системах; створення профілю користувача; реєстрація доменного імені " name . zanedorogo . com "; створення мікро-магазину і доступ до Вашої особистий обліковий запис.
 • Додаткові послуги Ресурсу надаються за плату.

Обліковий запис користувача

При створенні облікового запису, Ви повинні надати точну і повну інформацію про Вас або Вашої компанії і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

Zanedorogo . com має право попросити про підтвердження відповідних даних, зазначених Вами при реєстрації на Ресурсі, а також попросити надати підтверджуючі документи.

У разі, якщо Ви надасте Zanedorogo . com невірну інформацію, або якщо Ви не в змозі дотримуватися Правил користування або будь-які додаткові умови, Zanedorogo . com має право призупинити або анулювати Вашу обліковий запис і припинити надання послуг.

Ваш обліковий запис дає доступ до послуг і функцій, якими ми можемо розпоряджатися на наш розсуд.

Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності Вашого облікового запису (в тому числі пароля) і за всією діяльністю, яка відбувається з вашим профілем.

Ви повинні негайно повідомити Zanedorogo . com про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання Вашого облікового запису. Ми не будемо нести відповідальність за будь-які збитки, спричинені несанкціонованим використанням Вашого облікового запису.

Проте, Ви можете бути притягнуті до відповідальності за збитки, понесені Zanedorogo . com або будь-яким іншим користувачем або відвідувачем Ресурсу, якщо треті особи використовують Ваш логін, пароль або обліковий запис.

Ви ніколи не можете використовувати пароль або обліковий запис іншого користувача без спеціального дозволу і згоди власника цього облікового запису або пароля. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли внаслідок невиконання Вами цих зобов'язань.

Дозвіл контактувати з вами

Надаючи Zanedorogo . com свою адресу електронної пошти, Ви даєте згоду на використання електронної пошти для відправки Вам сервісних, юридичних, інформаційних, промо та рекламних повідомлень. Повідомлення так само можуть бути відправлені поштою. Ви можете відписатися від інформаційних, промо та рекламних повідомлень. Ви також погоджуєтеся отримувати дзвінки (в тому числі автоматично набрані і / або попередньо записані) від Zanedorogo . com згідно з нашою політикою конфіденційності. Ми можемо дзвонити Вам на будь-які телефонні номери (в тому числі мобільні телефонні номери), які Ви надали нам, ми отримали від третіх осіб або зібрані нашими власними зусиллями. Якщо отриманий телефонний номер є мобільним телефоном, Ви даєте згоду на отримання SMS або інших текстових повідомлень на цей номер. Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо зв'язатися з Вами по телефону в порядку, описаному вище для наступних цілей:

 • Щоб зв'язатися з Вами щодо Вашого рахунку або використання наших сервісів (наприклад, щодо сплати боргу, вирішення спору або дотримання наших Умов користування) або, коли це дозволено чинним законодавством
 • Щоб запропонувати Вам наші Додаткові послуги та спеціальні пропозиції.

Ми не будемо передавати Ваш номер телефону неафілійованим третім особам, для своїх цілей, без Вашої згоди. Ми можемо передавати Ваш телефонний номер членам корпоративної сім'ї Zanedorogo . com і / або нашим філіям для використання, згідно з нашою політикою конфіденційності.

Для контролю якості, в навчальних цілях або для власного захисту, Zanedorogo . com може контролювати або записувати Ваші телефонні розмови з Zanedorogo . com або його агентами. Ви визнаєте і розумієте, що, в той час, як Ваші комунікації з Zanedorogo . com можуть бути контрольовані або записані, не всі телефонні дзвінки будуть записані. Zanedorogo . com не гарантує, що записи будь-яких конкретних телефонних викликів будуть збережені або відновлені.

Використання Ресурсу

Використовуючи наш Ресурс, НЕ вчиняють такі ДІЙ:

 • Виконання автоматизованих пошукових запитів на нашому Ресурсі, які можуть зашкодити нашому Ресурсу.

Ви не можете використовувати будь-які " deep - link ", " page - scrape ", " robot ", " spider " або інші девайси, програми, алгоритми, методології, або будь-який аналогічний або еквівалентний річний процес для отримання доступу, придбання, копіювання або контролю над Ресурсом або контентом. Ви не можете якимось чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію Ресурсу або Контенту, щоб отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали, документи або інформацію будь-якими засобами, не навмисне, що надаються на Ресурсі.

Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-якої частини або функції Ресурсу, або будь-яких інших систем або мереж, підключених до Ресурсу або до будь-якого сервера Zanedorogo . com , або до будь-якої з послуг, пропонованих на / через Ресурс, шляхом злому, пароля " mining " або будь-якими іншими незаконними засобами.

Ви не можете намагатися, сканувати або тестувати вразливість Ресурсу або будь-якої мережі, підключеної до Ресурсу. Ви не можете порушувати заходи безпеки і аутентифікації на Ресурсі або будь-якої мережі, підключеної до Ресурсу.

Забороняється розкривати довідник, стежити або намагатися простежити будь-яку інформацію про будь-якому іншому користувача або відвідувача Ресурсу (в тому числі будь- Zanedorogo . Com аккаунт, який не належить Вам, інформацію про сервіси, запропонованих на Ресурсі), в будь-якому випадку, з метою виявити будь-яку інформацію, окрім Вашої власної.

Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете приймати будь-які дії, які припускають надмірну або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Ресурсу, систем або мереж Zanedorogo . com .

Ви погоджуєтеся не використовувати будь-які пристрої, програмне забезпечення або процедури для втручання або спроби втручання в нормальну роботу Ресурсу або будь-якої угоди проводиться на Ресурсі, або з використанням будь-якого іншого людини на Ресурсі.

Ви не можете підробляти заголовки або здійснювати інші маніпуляції з ідентифікаторами з метою приховати походження будь-якого повідомлення для Zanedorogo . com , відправленого через Ресурс. Ви не можете видавати себе за будь-яке інше фізична або юридична особа.

 • Спотворювати характер Ваших стосунків з Zanedorogo . com . Ви не можете робити вигляд, що ви дієте від імені Zanedorogo . com без нашої згоди. 
 • Неправильно використовувати наш Ресурс. Ви не повинні редагувати, видаляти, втручатися, або будь-яким чином змінювати цей Ресурс або будь-яку його частину. 

Ви повинні дотримуватися всі закони і правила при використанні цього Ресурсу і не повинні використовувати його в незаконних або неправомірних цілях. Ви не можете використовувати Ресурс або Контент для будь-яких цілей, які є незаконними, заборонені цими Умовами користування або порушують права Zanedorogo . com або інших осіб. Ви не повинні розповсюджувати або розміщувати спам, небажані або множинні електронні повідомлення, листи щастя, або пірамідальні схеми.

Ви не повинні поширювати інформацію помилкового, неточного або наклепницького змісту.

Ви не повинні створювати, відправляти, передавати або розподіляти будь-яку інформацію на Ресурсі про продукцію та / або послуги, яку Ви не маєте право продавати, рекламувати або надавати відповідно до закону. У разі, якщо відповідно до чинного законодавства, продаж і / або реклама певних товарів і / або послуг заборонені, Ви будете нести повну відповідальність за дотримання такого законодавства при розміщенні відповідної інформації на Ресурсі.

Ви не отримуєте ніяких прав щодо Контенту, завантаженого іншими користувачами, і ви повинні нести повну відповідальність за будь-яке несанкціоноване використання такого Контенту перед його власниками.

Ви не повинні використовувати цей Ресурс будь-яким способом, який може завдати шкоди або пошкодити нашому бізнесу.

 • Використовувати наші торгові марки, торгові назви, елементи дизайну, логотипи, Контент, статті, і іншу інтелектуальну власність. Всі права на інтелектуальну власність, включаючи, авторське право (в тому числі авторське право на програмне забезпечення), патенти, торгові марки або фірмові найменування, дизайн, бази даних, ноу-хау і торгові секрети на даному Ресурсі (разом, "право інтелектуальної власності ") знаходяться у власності або користуванні Zanedorogo . com . Ви визнаєте, що використовуючи цей Ресурс, Ви не купуєте будь-яких прав щодо Ресурсу або прав інтелектуальної власності. 

За винятком випадків, прямо передбачених в цьому документі, нічого в цих Правилах користування не має на увазі надання ліцензії щодо прав інтелектуальної власності. Ви погоджуєтеся не продавати, ліцензувати, орендувати, змінювати, розповсюджувати, копіювати, відтворювати, передавати, публічно відтворювати / виконувати, публікувати, адаптувати, редагувати або створювати похідні роботи з будь-яких матеріалів або Контенту, доступних на Ресурсі.

Ви не повинні видаляти, змінювати або замінювати будь-які повідомлення про авторство, торгові марки, фірмові найменування, логотипах і інших позначень на Ресурсі.

При посиланні на будь-яку інформацію з Ресурсу, в тому числі, що охороняється авторським правом, необхідно посилатися на Ресурс.

Якщо ми порахуємо або виявимо, що Ви порушуєте права Zanedorogo . com будь-яким способом, зазначеним вище, ми можемо, на наш розсуд, вжити заходів для запобігання такому порушенню. Такими заходами можуть бути: обмеження, призупинення або припинення Вашого облікового запису (їй) і доступу до наших послуг, видалення розміщеного Контенту, видалення особливого статусу Вашого облікового запису (їй), скорочення або припинення будь-яких знижок, застосування технічних і / або юридичних заходів на заборону використання наших послуг.

Ми можемо скасувати непідтверджені або неактивні облікові записи, а також змінювати або припиняти наші послуги. Крім того, ми залишаємо за собою право відмовитися від надання послуг або припинити надавати наші послуги будь-якій особі, на наш розсуд.

контент

Ви можете розмістити інформацію про Вашу компанію і Вашому бізнесі на Ресурсі (Контент). Zanedorogo . com може встановити певні вимоги до Контенту, який Ви завантажуєте на Ресурс.

Зокрема, Ви не можете надати або завантажити що дискредитує, образливий, загрозливий, що пропагує ненависть або насильство, вульгарний, непристойний, порнографічний, інший образливий або такий, що може завдати шкоди фізичній чи юридичній особі матеріал, не залежно, чи охороняється такий матеріал законом.

Користувач не має право розміщувати інформацію, яка будь-яким чином порушує права третіх осіб, в тому числі права інтелектуальної власності.

Ви гарантуєте, що Ваш Контент відповідає цим умовам, Ви є власником або маєте необхідні права та дозволи (без необхідності оплати третій особі) на його використання. Ви дозволяєте нам використовувати Ваш Контент відповідно до цих умов. Ви звільняєте нас, наші дочірні і залежні компанії, а також відповідних працівників і посадових осіб від будь-яких вимог, втрат, відповідальності, претензій або витрат (включаючи оплату послуг адвокатів), висунутих проти нас будь-якої третьої стороною в результаті нашого використання Вашого Контенту.

Контент, який порушує політику Zanedorogo . com , може бути видалений на розсуд Zanedorogo . com .

Ми маємо право контролювати, вивішувати, видаляти, змінювати, зберігати або переглядати повідомлення, відправлені через Zanedorogo . com , в будь-який час і з будь-якої причини. Ми не несемо відповідальності, не схвалюємо і не гарантуємо інформації щодо думок, поглядів, порад або рекомендацій, розміщених або надісланих користувачами.

Zanedorogo . com не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення при реєстрації або завантаженні Контенту на Ресурсі і не може бути притягнутий до відповідальності за будь-які збитки (включаючи упущену вигоду), що виникають у зв'язку з такими помилками, неточностями або упущеннями.

Zanedorogo . com не несе відповідальності за використання Контенту (дозволеного чи забороненого) третіми особами, в тому числі, відтворення і поширення Контенту в межах або за межами Ресурсу.

Надаючи нам Контент або розміщуючи Контент на Ресурсі, Ви надаєте нам невиключну, суб-ліцензовану, безвідкличну і безоплатну всесвітню ліцензію. Дана ліцензія діє щодо всіх авторських прав, торгових марок, патентів, торгових секретів, конфіденційності та інших інтелектуальних майнових прав на використання, відтворення, передачу, друк, публікацію, публічний показ, виставку, поширення, копіювання, індексацію, коментування, зміна, адаптування, переклад, створення похідних робіт, публічного виконання та іншого використання Контенту. Таке використання Контенту або його частини може відбуватися у всіх форматах і на всіх існуючих або майбутніх медіа каналах (в тому числі як на пов'язаних з Zanedorogo . Com , так і на сторонніх сайтах і платформах, таких як Facebook , YouTube і Twitter ), в будь-якому кількості примірників і без обмежень за часом, формі і частоті використання, без додаткового повідомлення, без вказівки авторства і без вимоги дозволу або оплати Вами або іншою особою.

Ви також погоджуєтесь не застосовувати будь-яких допоміжних або аналогічних прав, щодо Контенту, проти нас або наших ліцензіатів, дистриб'юторів, агентів, представників та інших авторизованих користувачів.

Ви гарантуєте, що нічого з переліченого нижче не порушує прав, згаданих у попередньому пункті: надання Контенту, поширення Контенту на Ресурсі і його використання нами, нашими користувачами або іншими особами відповідно до цих Умов користування.

Ми залишаємо за собою право рекламувати товари і послуги, розміщені на Ресурсі Zanedorogo . com , на свій розсуд, шляхом обробки Контенту і відображення його на відповідних сторінках Ресурсу з правом його структурування, редагування, інтеграції, поділу, перегрупування, перекладу текстової частини Контенту на інші мови та інше. Ми не несемо відповідальності за будь-які помилки, спотворення, упущення, неточності, видалення, дефекти Контенту в зв'язку з переведенням текстової частини Контенту на інші мови.

Ми можемо пропонувати каталоги, в тому числі зображення, описи і специфікації продукції, які надаються третіми особами (в тому числі користувачами). Ви можете використовувати Контент каталогу виключно в зв'язку з Вашими записами на Zanedorogo . com . Даний дозвіл підлягає зміні або скасуванню в будь-який час на розсуд Zanedorogo . com .

Намагаючись пропонувати надійні дані, ми не можемо обіцяти, що каталоги завжди будуть точними і актуальними. Ви погоджуєтеся не вимагати відповідальності з нас або наших постачальників каталогу за неточності в каталогах. Каталог може містити захищені авторськими правами, торговельною маркою або інші майнові матеріали. Ви погоджуєтесь не видаляти будь-які авторські права, майнові чи ідентифікаційні маркування, включені в каталоги або створювати похідні продукти на основі вмісту каталогу (крім, включивши їх в Ваші записи).

Ми можемо проставляти водяні знаки на Ваші фотографії, які Ви завантажуєте на Ресурс, з посиланнями на Ваш міні-сайт на нашому Ресурсі.

Ваші ідеї

Ви можете надати свої коментарі, замітки, відгуки, концепції, ідеї про Ресурсі або про те, як поліпшити Ресурс або наші послуги ( "Ідеї").

Відправляючи будь-яку Ідею, Ви погоджуєтесь, що вона ваше розкриття Ідеї є безоплатним, без юридичних та інших обмежень або зобов'язання. Ми можемо вільно використовувати Ідею без будь-яких додаткових компенсацій Вам. Ми можемо розкривати Ідею на НЕ конфіденційній основі чи інакше будь-якій особі. Ви визнаєте, що приймаючи Вашу Ідею, ми не відмовляємося від будь-яких прав на використання аналогічних або пов'язаних ідей раніше відомих нам, розроблених нашими співробітниками, або отриманих з інших джерел.

Ви також погоджуєтеся, що Ви не будете надавати матеріали, захищені авторським правом, комерційною таємницею чи іншими правами інтелектуальної власності, якщо Ви не є власником таких прав або не маєте дозволу від їх законного власника на розміщення матеріалу і на надання Zanedorogo . com всіх ліцензійних прав.

Конфіденційність

Політика конфіденційності Zanedorogo . com відноситься до використання цього Ресурсу, його умов і є частиною Умов використання. Для перегляду нашої політики конфіденційності, будь ласка, перейдіть за посиланням https : // zanedorogo . com / ru / politika - konfidencialnosti / 

Крім того, за допомогою Ресурсу, Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Інтернет технології не є повністю приватними або безпечними. Ви розумієте, що будь-яка інформація або повідомлення, відправлені на Ресурс, можуть бути прочитані або перехоплені іншими особами, навіть якщо є спеціальна повідомлення про зашифрованому вигляді передачі (наприклад, інформацію про кредитні картки).


Посилання на інші сайти.

Цей Ресурс може містити посилання на інші незалежні сторонні веб-сайти ( "Пов'язані сайти"). Ці Пов'язані сайти надаються виключно для зручності наших відвідувачів. Такі пов'язані сайти не перебувають під контролем Zanedorogo . com , і Zanedorogo . com не несе відповідальності за зміст цих сайтів, в тому числі будь-якої інформації або матеріалів, розміщених на таких сайтах.

Вам потрібно зробити своє власне незалежне судження про Ваш взаємодії з цими сайтами.

Відмова від гарантій. обмеження відповідальності

Ми не гарантуємо, не схвалюємо і не несемо відповідальності за будь-який продукт або послугу, яка рекламується або пропонується користувачам через Ресурс або з якоїсь гіперпосиланням на сайті. Ми не будемо якимось чином контролювати будь-які операції між Вами і сторонніми постачальниками товарів або послуг.

Ми не гарантуємо, що наші послуги будуть відповідати Вашим очікуванням.

Ми не гарантуємо, що якість продукції, послуг або інформації, отриманих за допомогою нашого Ресурсу буде відповідати Вашим очікування і / або вимогам.

Ми не несемо відповідальності перед користувачами і третіми особами за можливі наслідки використання Контенту для торгових, кредитних або інших бізнес-заходів.

Ми не несемо відповідальності за достовірність інформації рекламного характеру. Вся відповідальність за точність реклами та її відповідність законам несе користувач, який розміщує таку рекламу. Такий користувач вважається рекламодавцем по відношенню до Zanedorogo . com .

Ми залишаємо за собою право скасувати або перенести доменне ім'я користувача на інше доменне ім'я, за умови, що таке доменне ім'я не використовується користувачем впродовж 6 (шести) або більше календарних місяців (немає візитів, немає доступу до особистого профілю).

Ми намагаємося, щоб наші послуги залишалися безпечними, надійними і функціонували належним чином, але ми не можемо гарантувати безперервну роботу або доступ до нашого Ресурсу. Оновлення та інші функції повідомлення в додатках Zanedorogo . com можуть не відбуватися в реальному часі. Такі затримки не залежать від Zanedorogo . com .

Ви погоджуєтеся з тим, що Ви використовуєте наш Ресурс на свій ризик, і що він надається Вам на умовах "ЯК Є" і "ЯК ДОСТУПНО". Zanedorogo . com не обіцяє, що Ресурс або будь-який Контент, послуги або особливість Ресурсу працюватимуть без помилок або безперервно, будь-які дефекти будуть виправлені, або в результаті використання Ресурсу Ви отримаєте конкретні результати.

Zanedorogo . com також не гарантує безпеку профілю користувача, сайту користувача і призначеного для користувача Контенту.

Згідно з чинним законодавством, ми виключаємо всі явні або непрямі гарантії і умови, включаючи, гарантії стану товару, придатності для певної мети і відсутностей порушень.

Zanedorogo . com , в будь-який час, без попереднього повідомлення залишає за собою право:

 • Змінити, призупинити або припинити роботу або доступ до Ресурсу, або будь-якої частини Ресурсу, по будь-якої причини
 • Змінити Ресурс, або будь-яку частину Ресурсу, а також будь-які відповідні умови;
 • Перервати роботу Ресурсу або його частини, на необхідний термін, для виконання поточного або позачергового обслуговування, корекцію помилок і інші зміни.

Вся інформація, надана на Ресурсі, може бути змінена без попереднього повідомлення. Zanedorogo . com не може гарантувати, що будь-які файли або інші дані, завантажені з Ресурсу, нічого очікувати утримувати вірусів, заражень або деструктивних функцій.

Згідно з чинним законодавством, ми (в тому числі наші філії та підрозділи, посадові особи, директори, агенти і співробітники) не несемо відповідальності за будь-які збитки (включаючи, втрату грошей, зв'язків або репутації, прибутку, інших нематеріальних втрат, яких-небудь спеціальних або непрямих збитків) в результаті (прямо чи опосередковано):

 • Вашого використання Ресурсу або Вашої нездатності використовувати наш Ресурс;
 • помилок або неточностей в Контенті;
 • затримок або збоїв в наших послугах;
 • вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення;
 • помилок або неточностей будь-якого роду в наших послугах;
 • пошкодження Ваших пристроїв внаслідок використання будь-яких послуг Zanedorogo . com ;
 • Контенту, дій або бездіяльності третіх осіб.

Згідно з попередніми пунктами, якщо ми будемо визнані відповідальними, наша відповідальність перед Вами або будь-якої третьої стороною обмежується меншою з (а) ціна спору не перевищує сумарні виплати, які Ви виплатили нам протягом 12 місяців перед дією, що викликала відповідальність, або (б) $ 100 (сто доларів США).

Відшкодування

Ви погоджуєтеся звільнити Zanedorogo . com , його посадових осіб, директорів, акціонерів, попередників, наступників, співробітників, агентів, дочірні і залежні суспільства від будь-яких вимог, втрат, відповідальності, претензій або витрат (включаючи оплату послуг адвокатів), висунутих проти Zanedorogo . com будь-якої третьої стороною у зв'язку з використанням Ресурсу, порушення Вами Умов користування або порушення Вами будь-якого закону або прав третьої сторони.

Чинне законодавство; Вирішення суперечок

Ви погоджуєтеся з тим, що всі питання, що стосуються вашого доступу та використання Ресурсу, в тому числі всіх суперечок, будуть регулюватися законами України.

Будь-які претензії до цих Умов користування повинні бути пред'явлені протягом терміну, передбаченого законодавством України.

У разі будь-яких розбіжностей або спорів між Zanedorogo . com і Вами, в зв'язку з використанням Ресурсу, сторони повинні спробувати оперативно і сумлінно дозволити будь-який такий спір. Якщо ми не в змозі вирішити такий спір протягом розумного періоду часу (не більше 30 (тридцяти) днів), то будь-яка зі сторін може розглянути дане розбіжність або спір в Українській торгово-промисловій палаті (УТПП) відповідно до її правилами медіації.

Будь-яка сторона, згідно даних Правил користування, може зажадати медіації в будь-який час, в письмовому вигляді, особисто або на поштову адресу іншого боку, з копією вимоги і угоди про вирішення спору в УТПП.

Сторони погоджуються, що положення про медіацію в цих Правилах користування можуть бути приведені у виконання в тому ж порядку, що і арбітражна угода, за клопотанням про призначення медіатора, в будь-якому суді відповідної юрисдикції, так само, як і за клопотанням про призначення арбітра. Крім того, сторони домовилися, що суд може зобов'язати виграла сторону виплатити витрати на адвоката в ході будь-якого судового розгляду, для забезпечення дотримання цієї угоди про медіацію.

Збори та витрати на медіацію, при відсутності угоди про інше, розподіляються порівну між сторонами.

Для будь-яких претензій, де загальна сума претензії менше $ 10000 (десять тисяч доларів США), що вимагає компенсації сторона може прийняти рішення вирішити суперечку економічно ефективним шляхом через процедуру арбітражу ( binding non - appearance - based arbitration ). Якщо сторона вдається до арбітражу, вона повинна ініціювати такий арбітраж через встановлену процедуру альтернативного вирішення спорів ( "АРС") до іншої сторони, за взаємною домовленістю. Ініціатор АРС і сторони повинні дотримуватися таких правил: (а) арбітражний розгляд буде проводитися по телефону, в Інтернеті і / або бути виключно на основі письмових матеріалів, певним чином обраних ініціатором арбітражу; (б) арбітраж не передбачає особисту присутність сторін або свідків, якщо інше взаємно узгоджено сторонами; і (в) будь-яке рішення, винесене арбітром, є остаточним і може бути прийнято будь-яким судом компетентної юрисдикції.


Повідомлення для претензій щодо порушення інтелектуальної власності та авторських прав.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права інтелектуальної власності були порушені, будь ласка, надішліть повідомлення електронної пошти на support zanedorogo com з наступною інформацією:  

 • Ідентифікація або опис захищеної авторським правом роботи або іншої інтелектуальної власності, яке було порушено. Якщо було порушення права інтелектуальної власності, іншого ніж авторського права, будь ласка, вкажіть тип права інтелектуальної власності (наприклад, торговельної марки або патенту);
 • Ідентифікація або опис точного розташування порушеного матеріалу на сайті Zanedorogo . com , з деталізацією для можливого пошуку на нашому Ресурсі;
 • Вашу адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;
 • Ваші аргументи, що використання матеріалу здійснюється з порушенням прав власника авторського права або інтелектуальної власності, його агента або законом;
 • Заява про те, що інформація у Вашому повідомленні є точною і Ви є правовласником або власником права інтелектуальної власності або уповноважені діяти в інтересах власника авторського права або інтелектуальної власності;
 • Будь-яка інформація, яка доводить Ваші права на інтелектуальну власність.

Ми залишаємо за собою право не розглядати Вашу претензію, якщо вона не містить всю інформацію, зазначену вище.

Загальна

Якщо будь-які з положень цих Умов використання визнаються рішенням суду компетентної юрисдикції недійсним або не мають законної сили, такі положення повинні бути обмежені або ліквідовані в мінімально необхідній мірі, і замінені дійсними положеннями, які найкраще втілюють наміри цих Умов користування, з метою залишити ці Правила користування в повній юридичній силі.

Заголовки надаються тільки в довідкових цілях і не обмежують обсяг або ступінь розділу. Наше бездіяльність по відношенню до Ваших порушень не має на увазі відмову від права діяти щодо подальших або подібних порушень. Ми не гарантуємо, що будемо вживати заходів щодо всіх порушень Умов користування.

Всі електронні повідомлення в вигляді документів, повідомлень і листів, надісланих електронною поштою, відповідно до цих Умов користування і які будуть доставлятися одержувачу, вважаються належним чином оформленими в письмовому вигляді.

Zanedorogo . com вправі, на власний розсуд і без Вашої попередньої згоди, привласнити свої права і обов'язки за цим Договором третім особам. У разі такого присвоєння, дані Правила користування зберігають свою силу, а права і обов'язки Zanedorogo . com повинні бути передані наступнику.

Умови, розміщені на наших сайтах, можуть бути змінені час від часу. Зміни вступають в силу з моменту розміщення їх на Ресурсі.

Дані Умови користування не створюють агентських, партнерських або трудових відносин.

Умови користування, Політика конфіденційності, і інші передбачені умови припускають повне розуміння і згода між Вами і Zanedorogo . com і замінюють собою всі попередні угоди сторін.

Наступні розділи залишаються в силі після припинення цих Правил користування: Контент; Відмова від гарантій; Обмеження відповідальності; Відшкодування та Вирішення спорів.

РЕКВІЗИТИ

виконавець:

ТОВ «Ізі шопінг»

Код ЄДРПОУ: 43630432

Банківські реквізити:

п \ р ( IBAN ): UA +233052990000026002006204812

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»